Nasz akcent w Stolarzowicach – Festyn Majowy

img_0252Tradycją od wielu lat jest organizowanie przez Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „Szansa dla Dziecka” i Ośrodek Adopcyjny i Pieczy Zastępczej „Szansa” w Bytomiu – Stolarzowicach, w trakcie Festynu Majowego koncertu muzycznego. Występują na nim uczniowie z zaprzyjaźnionych szkół Bytomia i innych okolicznych miejscowości. Ponadto odbywa się konkurs „Mam talent” dla tych i innych uczestników festynu, wychowanków placówek i chętnych gości.   Kolejny już raz, zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. 12 maja  podczas koncertu wystąpiły Kaja Heflich, Vanessa Nowak i Aleksandra Kocot. Dziewczęta wzięły również udział w konkursie zatytułowanym „Moje miejsce na ziemi”.  W kategorii taniec Aleksandra Kocot otrzymała wyróżnienie, w kategorii śpiew solowy Kaja Heflich zdobyła II miejsce.
Gratulujemy !!!

img_0252 img_0254 img_0255 img_0266 img_0271 img_0272