Nie żegnamy się, mówimy tylko do zobaczenia!

osmeDziś nadszedł ten dzień, czas pożegnania, o którym tyle myśleliśmy. Nawet cieszyliśmy się, że wreszcie nastąpi. A teraz okazuje się , że tak trudno się rozstać.  Z tą szkołą, w której spędziliśmy osiem lat naszego życia.  Z nauczycielami, którzy zawsze podawali pomocną dłoń. Z przyjaciółmi, z którymi przeżywaliśmy chwile radosne i te trudne. To tutaj odnosiliśmy swoje pierwsze sukcesy, nauczyliśmy się, jak radzić sobie z goryczą porażki. To tutaj zmierzyliśmy się z wyzwaniami współczesnych czasów i przeżywaliśmy chwile, o których nigdy nie chcemy zapomnieć. Na zakończenie uczniowie klas 8a, 8b, 8c i 8d przygotowali pożegnalną akademię, którą rozpoczęła Pani Dyrektor Halina Brzezina oraz Pan Prezydent Adam Fras. Ósmoklasiści chcieli w ten sposób podziękować  za wieloletnią pracę. Pięknie zatańczyli tradycyjnego poloneza (film można obejrzeć na szkolnym YT – klik!), następnie z nutką humoru przedstawili, jak pracowali na lekcjach. Krótki film przypomniał wcześniejsze lata, a brawurowo wykonana belgijka wprawiła wszystkich w radosny nastrój.

Uczniowie w tej akademii oddali to, co przekazano im przez wszystkie szkolne lata – oddali serce. Było pięknie, za co bardzo, bardzo im dziękujemy.

Wspominajcie nas dobrze.