Nowe oblicze pracowni językowej – sala 60

sala7Chcemy podzielić się radością z naszej wyremontowanej sali, która przekształcona została w pracownię językową z prawdziwego zdarzenia. W czasie ferii zimowych uczniowie odpoczywali, a w naszej szkole działy się prawdziwe cuda. Sala 60 została wyremontowana ze środków szkoły oraz wsparcia Rady Rodziców.   Pragniemy gorąco podziękować pomysłodawcy zmiany wizerunku naszej klasy oraz głównemu wykonawcy graffiti panu Jerzemu Staszczykowi, Radzie Rodziców oraz Rodzicom.

Wiele osób było zaangażowanych w remonty klas i tchnienie w nie nowego życia. Dzięki takiemu zaangażowaniu dziś mogliśmy wejść do nowo wyremontowanej pracowni językowej, która w niecałe trzy tygodnie przeszła generalny remont. Nowa podłoga, odmalowane ściany, nowoczesne meble zapewnianiające komfortowe warunki pracy dla uczniów, a wszystko w ciekawej, pogodnej, designerskiej kolorystyce. Takie zmiany zawsze są bodźcem do realizacji swoich pasji językowych. To dopiero początek naszych zmian. Mamy nadzieję, że w takiej nowoczesnej i pięknej szkole uczniowie chętniej będą spędzać czas oraz zdobywać wiedzę i sukcesy.