Pomoc dla Michała Brynczki

brynczkaMichał Brynczka, który uległ wypadkowi 8 sierpnia 2008 roku w tym roku skończy 17 lat. Od 2010 roku trwa zbiórka nakrętek dzięki, której pozyskiwane są środki na jego leczenie i rehabilitację. Wiele osób i wiele szkół włączyło się w tę akcję. Również Wasza szkoła aktywnie bierze w niej udział. Nakrętki z Waszej szkoły przywożą do Frydmana państwo Izabela i Wincenty Kawa, którym dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

Do tej pory udało się nam zebrać z pomocą wielu ludzi 30035 kg nakrętek. Każdy kilogram nakrętek to 1 zł. Wierzymy, że dalej będziemy mogli liczyć na Waszą pomoc przy gromadzeniu nakrętek. Serdecznie pozdrawiamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne, wszystkich „zbieraczy” nakrętek, wszystkich tych którzy czynnie biorą udział w akcji.

Organizator zbiórki Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa im Bronisława Czecha i Gimnazjum we Frydmanie oraz rodzice Michałka