„Promyki radości” z „Choinką nadziei 2015”

choinka7Święta w naszej szkole zaczęły się wcześnie. Przygotowaliśmy ozdoby i dekoracje, kolędowaliśmy, były jasełka, spotkania w klasach. Płynęły życzenia, a niektóre z nich zatrzymają się tu, na naszej stronie. Niech więc Wam się wszystkim pięknie darzy, niech kolęda i piękne słowa, które do siebie wypowiemy, budują w nas radosną siłę. Niech przy świątecznym stole nikt nie będzie samotny. Wesołych Świąt!

A tuż przed Świętami kolejny raz z inicjatywy pani Anny Michalskiej uczestniczyliśmy w przepięknej akcji pod hasłem „Choinka nadziei”. Grupa kółka teatralnego „Promyki radości” pod opieką pań Patrycji Gębczyk i Katarzyny Bodek przygotowała jasełka bożonarodzeniowe. Wraz z pachnącym drzewkiem, sercami pełnymi ciepła i z kolędą odwiedziliśmy pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej w Bytomiu. Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci. Aktorzy naszej grupy swoim występem poruszyli serca widzów, którzy ze wzruszeniem włączyli się we wspólne kolędowanie. Ta niezwykła lekcja wrażliwości pokazała, jak ważne w życiu jest dzielenie się z drugim człowiekiem tym, co w nas samych jest najpiękniejsze.

Zapraszamy do Galerii