Rada Rodziców ZSO 7 informuje

serceuczniowieUff… Hokej zostaje w 36 –stej!

Działania rodziców oraz sympatyków tradycji hokeja w Szkole Podstawowej nr 36 – ZSO nr 7 – przyniosły pomyślne rezultaty.

Odzew społeczny na projekt związany z przeniesieniem klas sportowych do innej szkoły dotarł do Władz Miasta. Pan Prezydent Damian Bartyla poświęcił nam czas na spotkanie w w/w sprawie, podczas którego wysłuchał opinii nas rodziców oraz zapewnił iż: hokej zostaje w SP 36 na 100 % – przynajmniej do czasu powstania nowego lodowiska.

Czy będziemy Szkołą z Oddziałami Sportowymi czy Filią Szkoły Mistrzostwa Sportowego – to – jak powiedział Pan Prezydent – jest sprawa do dyskusji na późniejszy czas, gdy powstaną jasne regulacje prawne dotyczące tego tematu.

Póki co … PIĘKNE PODZIĘKOWANIA wszystkim zaangażowanym w naszą sprawę, oraz Władzom Miasta za przychylną nam decyzję .