Razem na święta – spotkanie wigilijne dla seniorów

20191218_094147Minister Edukacji Narodowej zachęcał do udziału w kolejnej edycji akcji „Razem na święta”, której celem jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.
Nasza szkoła w odpowiedzi na to zaproszenie  zorganizowała przedświąteczne spotkanie  wraz z poczęstunkiem dla seniorów z naszej szkolnej parafii NSPJ, na które przybyli wraz z gospodarzem parafii z Ks. Proboszczem. Nasi goście zostali przywitani przez Panią Dyrektor, przekazaliśmy własnoręcznie wykonane przez uczniów upominki. Całość spotkania uświetniły występy uczniów – zostały odśpiewane pastorałki i kolędy, Kółko Teatralne „Promyki Radości ” swoją bożonarodzeniową opowieścią przypomniało, KTO jest najważniejszy w Święta Bożego Narodzenia. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze za co dziękujemy Pani Dyrektor,  wszystkim organizatorom oraz uczniom.