Sportu klas 6

nowa-galeria-6857840We wtorek 22 czerwca odbył się Dzień Sportu klas 6. Pogoda pozwoliła nam rozegrać zawody na boisku szkolnym. Do rywalizacji w cztery ognie przystąpiły klasy 6a, 6b, 6c oraz 6d. Drużyny były reprezentowane przez dziewczyny i chłopców. Zwycięzca turnieju wyłoniony został w systemie każdy z każdym. Przez 3 godziny gry, rozegraliśmy 6 meczy, które wykazały że najlepszy zespół ma klasa 6b. Końcowa klasyfikacja: 1)6b, 2)6a, 3)6d, 4)6c. Sędziowie wybrali także najbardziej wartościowych zawodników turnieju: Bartosz Łosiewicz (6a), Jakub Szewczyk (6a), Julia Ignaczak (6a), Dominik Sitko (6b), Kamil Piasecki (6b), Julia Michalczewska (6b), Wiktoria Szerwińska (6c), Dominika Białek (6c), Marko Turiański (6c), Bartłomiej Brzezinka (6d), Adam Sadownik (6d), Zuzanna Harasimiuk (6d)Zawody były bardzo udane, widzieliśmy wiele zadowolenia na twarzach naszych uczniów, dlatego bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom.