Szkoła dla Rodziców

pppW ramach współpracy z PPP w Bytomiu w imieniu poradni serdecznie zapraszamy rodziców na najbliższe spotkanie „Szkoły Dla Rodziców”, które odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 16.00 na platformie Microsoft Teams.

Temat spotkania to „Zaburzenia odżywiania u nastolatków – co warto wiedzieć”. Spotkanie poprowadzą psycholodzy Poradni Agata Susek-Kaczyńska i Agnieszka Petka.

Link do spotkania jest dostępny na stronie internetowej www.ppp.bytom.pl (w zakładce aktualności).

W ramach spotkania proponujemy wykład tematyczny, dyskusję a po spotkaniu każdy zainteresowany uczestnik będzie miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi. Udział w spotkaniu „Szkoły dla Rodziców” jest bezpłatny, nie są wymagane wcześniejsze zgłoszenie.