Sztafetowe biegi przełajowe z naszym udziałem

thumbnail_img_2979W dniu 04.10. – poniedziałek reprezentacje dziewcząt oraz chłopców klas 7-8 naszej szkoły – po dłuższej przerwie ze względu na pandemię -wzięły udział w miejskich zawodach sportowych. Sztafetowych biegach przełajowych. Ku zadowoleniu organizatorów jak i uczestników aura pogodowa sprzyjała zawodom biegowym. Nasze dziewczęta podjęły wyzwanie w biegu sztafetowym 6×800 m, natomiast drużyna chłopców biegła 6x1000m. Na 11 szkół biorących udział w zawodach dziewczęta uplasowały się na 4 miejscu, natomiast chłopcy na 6. Wynik jak najbardziej zadowalający. Zawodnikom bardzo dziękujemy za  chęci i zaangażowanie.

W reprezentacji dziewcząt pobiegły: Z.Paściak, P. Szeliga, A. Żukow, J. Sosnowska, N. Hrynkiewicz, N. Bydłoń (Z. Pluskota pk), natomiast w drużynę chłopców stanowili : K. Lamparski, I. Łagowski, D. Sitko, P. Zieliński, B. Łosiewicz, F. Marszałek ( M. Delewski, M. Staszewski pk).
Drużynie dopingowała pani Bożena Polewiak.