Wycieczka integracyjna klasy 2b

integracja2b08W piątek 18 czerwca pojechaliśmy na naszą wspólną wycieczkę, nie mogliśmy się jej doczekać. Gdy nadszedł wymarzony ten dzień z uśmiechem na twarzy oraz dobrym humorem przyszliśmy do szkoły. Pojechaliśmy nie daleko, bo do sąsiedniego miasta – Radzionkowa na Księżą Górę. Uzyskaliśmy dużo informacji o tym miejscu. Spacerowaliśmy także po Ogrodzie Botanicznym, do zwiedzania, którego zachęcamy Was serdecznie. Przyszedł czas na kolejną atrakcję, na którą czekaliśmy z utęsknieniem, a mianowicie STREFA REKREACYJNA. Bawiliśmy się super. Odwiedziliśmy także grotę zamieszkałą przez dinozaura Radzia, który faktycznie występował na tych terenach. Ostatnią atrakcją, którą udało nam się zobaczyć to pojazd FLINSTONÓW – zapewne znacie bohaterów tej kreskówki. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spędzić wspólnie czas, podziwiać przyrodę i aktywnie się bawić. Ten pierwszy wyjazd pozostanie długo w naszej pamięci. Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszej wycieczki.