Zwycięstwo Karola Barłowskiego w XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego

biblijny15Pismo święte – czemu nie? To już XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego dla gimnazjum. Tegoroczny konkurs opierał się na wiedzy z księgi Dziejów Apostolskich. Jak zwykle nasza młodzież nie zawiodła nas i stanęła do rywalizacji najpierw na etapie szkolnym, a później 3 osoby
z największą ilością punktów przeszły do etapu rejonowego. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Daria Saft z III a, Zofia Paluch z II a oraz Karol Barłowski z III b.
12 marca młodzież bytomskich szkół spotkała się w Gimnazjum nr 5 rozpoczęła się godzina intensywnej pracy i sukces murowany – jak co roku KAROL BARŁOWSKI okazał się najlepszym znawcą Pisma Świętego w Bytomiu.
Gratulujemy Karolowi i naszym dziewczynom. Trzymamy kciuki, aby otrzymali taką ilość punktów, która umożliwi im udział w etapie diecezjalnym.